Moda i styl

BlackBeard – jedyny taki salon barberski we Wrocławiu

Black Beard wnętrze
Black Beard wnętrze

Wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, koncept jakiego jeszcze nie ma w Polsce. Tak o salonie BlackBeard mieszczącym się przy ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu mówią właściciele – Jacek Boniecki i Tomasz Krzyk. Cóż zatem jest w nim tak wyjątkowego? Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Oraz co takiego magicznego powoduje, że chce się w nim zostać na dłużej?

Miejsce w aktualnym koncepcie barbera w połączeniu z salonem alkoholowym powstało w roku 2017. Przed wojną w budynku istniała fabryka, stąd też jego zabytkowy charakter idealnie został ujęty w loftowym wnętrzu BlackBeard. Cóż więc jest tak zaskakującego w samym pomieszczeniu?

Wchodząc do samego salonu już od progu drzwi wita Cię stylowa recepcja. Szarość ścian w połączeniu z drewnem oraz metalem nie jest tutaj przypadkowa. Idąc dalej wzrok rozpościera się na przeogromny dębowy stół, który robi ogromne wrażenie. Co więcej, co jakiś czas w tym miejscu odbywają się degustacje, organizowane są spotkania firmowe, czy degustacje niespotykanych alkoholi. Wielkim zaskoczeniem jest również ściana zabudowana półkami z alkoholami, gdzie znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego i na każdą okazję. W odpowiednim doborze oraz przekazaniu nam wiedzy i informacji o danym rodzaju alkoholu czuwają właściciele.

Punktem kulminacyjnym salonu BlackBeard jest fryzjer męski. Tutaj również można odczuć iście męską atmosferę i klimat. Siadając w fotelu i oddając się w ręce profesjonalnych barberów można przeżyć w tym miejscu o wiele więcej niż standardowa wizyta u fryzjera. Chwila relaksu, przyjemności, zapomnienia, a do tego kieliszek ulubionego trunku, tak właśnie witają właściciele i pracownicy BlackBeard przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu. Cóż chcieć więcej?

Samo miejsce jest przyjazne również naszym pupilom, więc jeśli nie masz z kim zostawić swego najmniejszego członka rodziny, śmiało możesz go zabrać ze sobą.

Wizyta w salonie BlackBeard to doświadczenie, którego nie da się powtórzyć nigdzie indziej. Całość jest spójna nie tylko pod kątem wizualnym, ale również jakościowym obsługi oraz wykonanej usługi. Polecamy serdecznie każdemu mężczyźnie a także kobiecie która szuka pomysłu na prezent – w swojej ofercie BlackBeard ma również vouchery podarunkowe.

1 komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz