Moda i styl

Portfele skórzane męskie – galanteria dla prawdziwych dżentelmenów

Portfele skórzane męskie - galanteria dla prawdziwych dżentelmenów
Portfele skórzane męskie - galanteria dla prawdziwych dżentelmenów

Portfel  męski  to  dodatek galanteryjny dopełniający wizerunek mężczyzny. Dla panów ważne jest, aby portfel wyróżniał się  wyrafinowanym designem, solidnym wykonaniem oraz funkcjonalnością oraz zapewniał bezpieczeństwo gotówce i dokumentom. Istotna też jest cena i stosunek ceny do jakości. Portfel to przedmiot osobisty, który wiele mówi o właścicielu. Na rynku są marki, które oferują świetnej jakości i bardzo eleganckie portfele  w przystępnej cenie.

Portfele męskie skórzane -bezpieczna gotówka

Portfele skórzane męskie muszą gwarantować bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. W końcu nosi się w nich nie tylko pieniądze, ale ważne dokumenty: dowód osobisty, kartę ubezpieczenia zdrowotnego, prawo jazdy, wszelakie legitymacje, karty bankomatowe, karty klienta do sklepów i zdjęcia najbliższych. Właściciele oczekują, aby zawartość portfela była należycie chroniona przed kradzieżą. Nowoczesne portfele męskie skórzane są wyposażone w specjalne blokady antykradzieżowe. System RFID, który mają wbudowany  portfele skórzane męskie markowe , chroni przed nieautoryzowanym odczytem danych z karty znajdującej się w portfelu. Nawet zgubienie portfela nie spowoduje kradzieży pieniędzy z konta bankowego.

Męskie skórzane portfele z funkcyjnymi kieszonkami

Portfele skórzane męskie zastąpiły popularne jeszcze kilka lat temu dokumentniki. Panowie  wszystkie dokumenty noszą w portfelu. Rozmiar dokumentów też uległ zmniejszeniu, co najlepiej widać na przykładzie dowodu osobistego. Dlatego  portfele skórzane męskie markowe mają liczne przegródki, szeroką kieszonkę na banknoty i bardzo przydatną kieszonkę do płatności zbliżeniowych wszytą na rewersie portfela. Do wyboru są także portfele z kieszenią na bilon, dzięki której „drobniaki” nie rozsypują się po kieszeni spodni lub bluzy/kurtki.

Klasyczne i awangardowe modele

Skórzane portfele męskie w kolorze czarnym lub brązowym to przysłowiowa klasyka gatunku – są zawsze modne i eleganckie. Mogą mieć widoczne oznaczenie marki lub niewielką grafikę. To o nich mówi, że są gadżetem, który powinien mieć dżentelmen. Klasyka i elegancja zawierają się w prostym fasonie, dyskretnie umieszczonym logotypie i wykonaniu z naturalnej skóry. Taki skórzany  portfel męski przetrzyma lata intensywnego użytkowania. Dla panów, którym znudziły się klasyczne modele, polecane są produkty w kolorze stalowym, wrzosowym, niebieskim ( w ciemniejszych odcieniach) oraz dwukolorowe, np.: czerwono niebieskie lub czerwono- czarne. Ciekawymi modelami są męskie portfele skórzane z fakturami gładką i przypominającą skórę zwierzęcia lub portfele z ozdobną lamówką.

Męskie portfele skórzane to praktyczny prezent dla mężczyzny, który rozważnie podchodzi do modowych trendów i ceni sobie prostotę oraz elegancję. Portfele dostępne są w różnych rozmiarach. Ich największą zaletą jest to, że łączą elegancję z praktycznością. Można je podarować na urodziny lub święta przyjacielowi, ojcu, dziadkowi, czy mężowi.

Więcej można znaleźć na stronie https://rovicky.eu/pol_m_Portfele_Portfele-Meskie_Portfele-Meskie-Skorzane-158.html

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz