Moda i styl

Wybierasz się na fitness? W takim razie pora na nowy strój!

Wybierasz się na fitness W takim razie pora na nowy strój!
Wybierasz się na fitness W takim razie pora na nowy strój!

Współczesne fitness kluby to miejsca, w których panuje specyficzna, sportowa moda z górnej półki. W niepamięć odeszły już zwykłe t-shirty i spodenki, które po kilku chwilach były przepocone i nieestetyczne. Obecnie każdy, kto tam przychodzi, powinien prezentować się wspaniale podczas całej serii ćwiczeń, a to pociąga za sobą staranny dobór najodpowiedniejszego stroju.

Najodpowiedniejszy strój, czyli jaki?

Na to pytanie każdy, kto choć raz był na siłowni, odpowie bez wahania – wygodny. Taki, w którym niezależnie od rodzaju podejmowanych ćwiczeń, można czuć się komfortowo i pewnie. Nie trzeba obawiać się tego, iż zacznie podwijać się lub przesuwać w nieodpowiedni sposób, utrudniający wykonywanie ćwiczeń, krępujący ruchy lub… odsłaniający te partie ciała, które powinny pozostać zakryte.

A zatem należy przede wszystkim zadbać o odpowiedni rozmiar ubrania, a także rodzaj materiału, z jakiego został wykonany. Zamiast tradycyjnej bawełny, lepiej wybrać ultranowoczesne materiały, które gładko przylegają do ciała, a jednocześnie są rozciągliwe i wygodne. Gwarantuje to, że zapewnią komfort podczas nawet najbardziej wymagającego ćwiczenia, a jednocześnie nie będą odsłaniać tego, czego nie powinny.

Druga istotna cecha, która odznacza się odzież sportowa, to przewiewność. Podobnie jak w przypadku pierwszej cechy, tak samo i w kwestii odpowiedniej wentylacji należy zdać się na nowoczesne włókna, wykorzystywane w ubraniach dla osób aktywnych. Mają one zdolność odprowadzania ciepła z organizmu i szybko wysychają, dzięki czemu nigdy nie pozostają mokre i przepocone. Dzięki temu są zarówno bardziej higieniczne, jak i estetyczne, a przede wszystkim zabezpieczają orgazmem przed przeziębieniem w chwili, w której ćwiczenia się kończą.

Klasyczny męski t-shirt

Męska odzież sportowa to przede wszystkim dobrej jakością t-shirt i spodenki lub długie spodnie. Podczas wybierania koszulki warto kierować się przedstawionymi już zasadami. Jeśli do tego zależy nam na uniwersalności takiego stroju, można sięgnąć po koszulkę marki Under Armour, ozdobioną charakterystycznym logo tej marki. Została ona wykonana w technologii Charged Cotton, co zapewnia jej miękkość oraz możliwość szybkiego odprowadzania wilgoci. Dzięki włóknom typu stretch nie tylko dobrze dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów, ale również szybko wysycha i chroni przed przykrym zapachem.

Kobieco i sportowo jednocześnie

Kobiety mają swoje specjalne preferencje, odnoszące się do wszystkich ubrań, które na siebie zakładają. Lubią bowiem wyglądać w nich kobieco, podkreślając swoją odmienność od męskiej płci. Dlatego damska odzież sportowa została nie tylko wykonana z najlepszych, szybkoschnących i rozciągliwych włókien. Zadbano również o to, aby każdy kobiecy strój podkreślał właśnie kobiecość. Doskonałym tego przykładem jest różowo-granatowy t-shirt marki 4F, która wyróżnia się na tle innych swoim niebanalnym kolorem oraz idealnie dopasowanym krojem slim fit. W tej koszulce na pewno każda kobieta będzie wyglądać olśniewająco na treningu.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz