Biznes/finanse

Sale konferencyjne w nowym Hotelu nad morzem

Sale konferencyjne w nowym Hotelu nad morzem
Sale konferencyjne w nowym Hotelu nad morzem

Ważnym elementem budowania Twojego wizerunku w świecie biznesu jest przeprowadzanie spotkań, bądź też konferencji szkoleniowych, warsztatowych, integracyjnych, tak aby kojarzyły się one z ogromnym prestiżem. Istotne jest, aby takie wydarzenia spełniały wymagania zarówno pod względem estetycznym, technicznym, organizacyjnym, ale także lokalizacyjnym. Jeżeli chcesz zachwycić swoich gości, mamy najlepszą z możliwych propozycji – konferencja nad morzem. Jest to połączenie praktycznej sfery związanej z ogromną ilością renomowanych obiektów do przeprowadzenia takiego spotkania, ale także wygody, gdyż po pracowitej konferencji możesz wypocząć na plaży lub skorzystać z atrakcji nadmorskich kurortów. Wybraliśmy dla Ciebie dwa nowe hotele nad morzem, abyś mógł zapoznać się z niezwykłym urokiem tych miejsc.

Silver Hotel & Gokart Center Szczecin

Lokalizacja: Rondo Hermana Hakena 1
Numer kontaktowy: (91) 441 25 00

Centrum Konferencyjne Silver to 3 nowe, doskonale wyposażone sale konferencyjne w Szczecinie. Nowoczesna aranżacja wnętrz, ogromne doświadczenie, a przede wszystkim postępowe zaplecze techniczne sal szkoleniowych, umożliwiają sprawną organizację i przeprowadzenie spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, bankietów. Personel otwarty jest na kreatywne rozwiązania przy przygotowaniu eventów osób wynajmujących sale.

Hotel Silver ma do zaproponowania dużo więcej ponad standardową konferencję biznesową. Jest to profesjonalny Gokart Center, czyli nowość jeżeli chodzi o polskie realia. Kryty tor wyścigowy, 20 gokartów dla dorosłych, elektroniczny pomiar czasu i najwyższe standardy bezpieczeństwa, dają pewność, że impreza na długo zostanie zapamiętana przez Twoich pracowników lub kontrahentów. Gdy pełni adrenaliny uczestnicy Twojego zjazdu będą chcieli odreagować, zapewni im to basen w Centrum Blue Bay Spa w Szczecinie, który jest częścią Hotelu Silver. Więcej równie atrakcyjnych i nowoczesnych obiektów znajdziesz na stronie: konferencyjne sale nad morzem.

Amber Hotel ***

Lokalizacja: Powstańców Warszawskich 45
Numer kontaktowy: (58) 718 71 87

Hotel Amber to idealne miejsce, aby zorganizować szkolenia, konferencje, bankiety, pokazy, rozmowy kwalifikacyjne, a także wiele innych spotkań firmowych. Sale konferencyjne mogą pomieścić nawet 200 osób, które rozmieszczone są na 3 piętrach. Pomieszczenia są eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Wyposażenie techniczno – medialne składa się między innymi z rzutników pisma, rzutników slajdów, projektora komputerowego, ekranów, flipchartów oraz profesjonalnego nagłośnienia. Obiekt zlokalizowany jest na malowniczym wzgórzu, który znajduje się w samym centrum miasta, co nadaje mu uroku pod względem dostępu do jego atrakcji turystycznych i kulturowych. Trzygwiazdkowy standard zapewnia gościom również wyśmienitą kuchnię, która będzie doskonałym uzupełnieniem wielogodzinnego szkolenia, negocjacji i ważnych rozmów.

Dla Twoich gości Hotel Amber zapewnia przestronny, strzeżony parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, sejf, możliwość skorzystania z wymiany walut w kantorze, a także dyskoteki. Planując spotkanie na pewno docenisz fakt, że obiekt ten znajduje się niedaleko lotniska, co zdecydowanie spodoba się Twoim gościom.

 

4 komentarze

Kliknij, aby dodać komentarz

  • Serdecznie witamy na naszym portalu informacyjnym, na kt rym odnajdziesz szeroki wykaz obejmujacy najlepsze obiekty konferencyne z calego kraju. Prezentujemy hotele konferencyjne, hotele szkoleniowe, osrodki konferencyjne, osrodki szkoleniowe i obiekty szkoleniowe, kt re oferuja nowoczesne i kompleksowo wyposazone sale konferencyjne i sale szkoleniowe. Od lat pomagamy, by organizacja konferencji czy szkolenia nalezala do rzeczy przyjemnych. Nasza strone internetowa odwiedza wielu wlascicieli firm, przedstawicieli instytucji pozytku publicznego oraz innych organizacji. Przeszukuja oni sale konferencyjne, w celu odnalezienia tej najbardziej odpowiadajacej potrzebom os b organizujacych konferencje i inne eventy. Sale szkoleniowe i ich wynajem zalezy od liczby uczestnik w spotkania biznesowego oraz od charakteru wydarzenia. Dostepna baza informacji zawiera osrodki szkoleniowe nad morzem, w g rach, nad jeziorem oraz w najwiekszych polskich miastach, takich jak Warszawa, Katowice, Gdansk, Wroclaw, Poznan, L dz czy Krak w. Przedstawiamy szczeg lowo opisane obiekty szkoleniowe, kt rych odnalezienie usprawni funkcjonalna wyszukiwarka. Dzieki niej szybko i latwo znajdziesz interesujace Cie hotele konferencyjne czy tez inne miejsca, w kt rych znajduja sie nowoczesne i tanie sale konferencyjne. Nasz portal skupia najciekawsze osrodki konferencyjne w kraju. Dzieki nam odnajdziesz sale szkoleniowe na miare swoich oczekiwan! Atutem naszego serwisu jest nie tylko bogaty wykaz obiekt w szkoleniowo-konferencyjnych, ale takze ich szczeg lowy opis. Ponadto w prezentacjach czesto zamieszczamy informacje o atrakcjach turystycznych w danej miejscowosci lub regionie. Dzieki temu, kazdy organizator konferencji lub szkolenia bedzie m gl podzielic sie z uczestnikami spotkania wiedza dotyczaca miejsc wartych zwiedzenia. Wyjazd na kurs lub konferencje moze stac sie wysmienita okazja do poznania niezwykle interesujacych zakatk w Polski.