Wydarzenia Życie

Jak długo utrzymują się balony foliowe? Kilka ważnych informacji od Balomania

balony foliowe - Balomania
balony foliowe - Balomania

To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów. Nie ma niestety w tym przypadku jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Czas latania balonów z helem zależy od jego rozmiaru, jakości i formy balona. Wszystkie te czynniki powodują, że czasy unoszenia się balonów są różne.

 Jakie mamy typy balonów foliowych – czyli słów kilka o rodzajach

Balony foliowe cyfry

Balony w kształcie cyfr to ulubione balony klientów. To balony, które mają wyraźnie wycięty kształt cyfry. Są w różnych kolorach, ale rozmiar jest zwykle jeden – ok. 1m. Na stronie Balomania.eu można dostać różnego rodzaju i rozmiaru balony typu cyfra, np. z firmy Qualatex i mierzą 34” cali / 86cm.

Standardowy ich czas latania to ok. 4-6 dni. W pomieszczeniu ze stałą pokojową temperaturą mogą latać nawet do 6-8 dni. Ważne! Każdy balon foliowy po kilku dniach zacznie się marszczyć, ale wciąż będzie latał, co jest efektem zachodzących zmian fizycznych – przenikania helu do powietrza.

Uśredniony czas utrzymywania się w powietrzu balona foliowego dotyczy balonów producenta Qualatex, którego sprzedaż prowadzimy w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym – Balomania. Warszawa, Wrocław są miejscami, gdzie można dokonać zakupu tychże balonów w sklepie internetowym Balomani.

Jak mogą wyglądać balony foliowe urodzinowe?

Zazwyczaj mają kształt okrągły, są wielkości głowy i są lekko spłaszczone z przodu. Normalny rozmiar takiego balona to około 18 cali / 46 cm, ale może też być o jeden cal mniejszy lub większy. Balony, które posiadamy w swojej ofercie są o rozmiarze 18 cali / 46 cm. Znajdziesz również wśród nich wśród nich najlepsze balony foliowe na urodziny.

18 calowe balony utrzymują się w powietrzu około 4-6 dni, ale mogą też polatać dłużej. Dłuższe latanie, unoszenie się zapewnia dobry producent balonów oraz sam kształt balonów. Dla przykładu: balony o skomplikowanych formach typu gwiazdka będą latały krócej niż balony w kształcie prostego koła, a balony z oznakowaniem „s” będą unosiły się w powietrzu znacznie dłużej niż połyskujące balony foliowe holograficzne.

Powyższy uśredniony czas utrzymywania się w powietrzu balona foliowego dotyczy balonów producenta Qualatex.

Nasza wskazówka! Gdy zależy Ci na długo unoszącym się balonem 18 cali, wybierz taki ze znakiem „S”. Ten znak gwarantuje bardzo długi czas latania balonu!!

Większe balony foliowe na urodziny i nie tylko

Większe balony foliowe objawiają się w wielu formach i kształtach! Znajdziesz tu np. Głowę konia, pączek z dziurką, ananasa czy … wielkie czerwone usta. Każdy pojedynczy z tych balonów ma różny czas utrzymywania się w powietrzu, latania.

Średnie, duże balony foliowe zazwyczaj posiadają rozmiar większy niż 50-60 cm. Ale istnieje również możliwość zakupienia balonów w rozmiarze 30 cali / 76cm i większym. Balon o takim rozmiarze będzie się unosił około 4-7 dni lub jeszcze dłużej w zależności o skomplikowania formy i aktualnego rozmiaru. Najdłużej unoszą się balony o najprostszej formie typu okrągłe np. 1- metrowe.

Powyższy uśredniony czas utrzymywania się w powietrzu balona foliowego dotyczy balonów producenta Qualatex.

Jak napompować balon foliowy? Ile to kosztuje?

Odpowiedź na to pytanie jest taka sama jak na początku, to zależy. Niemniej jednak jako zespół Balomanii dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na każde zadane pytanie klientowi, stąd też na naszej stornie pojawił się czat firmowy, gdzie chętnie podzielimy się doświadczeniem i radami.

Zapraszamy serdecznie

Balomania.eu

 

1 komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz