Technologie Życie

Odblask „Lunar Pro” – powłoka odblaskowa na odzież i nie tylko

Odblask "Lunar Pro" – powłoka odblaskowa na odzież i nie tylko
Odblask "Lunar Pro" – powłoka odblaskowa na odzież i nie tylko

Powłoka odblaskowa – będziesz doskonale widoczny na drodze

Po zmroku piesi muszą zachować na drodze szczególną ostrożność. Dotyczy to zwłaszcza źle oświetlonych dróg, gdzie widoczność ograniczona jest do minimum. Niekiedy jednak nie mamy innej możliwości poruszania się i powrotu do domu. Wtedy konieczne jest zapewnienie sobie i swojej rodzinie jak najlepszej widoczności. Nie myśl jednak, że wystarczy tradycyjna opaska odblaskowa – przez jej niewielkie rozmiary może ona nie być wystarczająco widoczna. Inaczej jest w przypadku zastosowania powłoki odblaskowej Lunar Pro, gdyż możemy ja zaaplikować na dowolnie dużą powierzchnię. Czy potrafisz sobie wyobrazić, jaki efekt da zaaplikowanie takiej powłoki na całą kurtkę? Możesz być widoczny nawet z odległości 200 metrów.

Jak działa powłoka Lunar Pro? Tworzy ona na powierzchni materiału powłokę, która odbija światło. W świetle dziennym powłoka jest niezauważalna; gdy padnie na nią światło, wtedy zostaje ono odbite z dużą mocą. Oznacza to, że kierowca nadjeżdżającego samochodu zauważy nas na tyle wcześnie, aby zwolnić i nas wyminąć.

Lunar Pro – tej powłoki odblaskowej nie powinno zabraknąć w Twoim domu

Zdaniem specjalisty z HadwaoNet – Lunar Pro to idealne rozwiązanie dla osób uprawiających sporty w plenerze, zwłaszcza po zmroku. Stosowanie Lunar Pro jest konieczne, jeśli biegasz, jeździsz na rowerze czy rolkach –  zapewnisz sobie doskonałą widoczność na ścieżce rowerowej czy poboczu drogi. Lunar Pro sprawdzi się ponadto w każdym domu, w którym są dzieci. Dzięki powłoce wieczorne powroty do domu staną się bezpieczne. Zaletą powłoki Lunar Pro jest natychmiastowe działanie – wystarczy ją rozpylić na ubraniu czy rowerze bądź wózku dziecięcym, a po kilku minutach powłoka wysycha i zapewnia efekt odblasku. Taką powłokę możesz zatem zabierać ze sobą podczas każdego wyjścia z domu – gdy powrót przeciągnie się do późniejszych godzin, całą rodzina będzie czuła się bezpiecznie w pobliżu drogi. A żadna z powierzchni, na której stosujemy Lunar Pro nie zmieni swojego wyglądu i właściwości, pozostając wolna od jakichkolwiek przebarwień czy plam.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz