Moda i styl

Powiększanie ust – czy warto

Powiększanie ust - czy warto
Powiększanie ust - czy warto

Usta i oczy – na te dwa detale w twarzy zwracamy uwagę przede wszystkim. Nic więc dziwnego, że producenci kosmetyków prześcigają się w tworzeniu produktów służących do ich podkreślania.

Właśnie dlatego też sporo pań decyduje się na zabieg powiększenia i modelowania ust. Jak to wygląda w praktyce? Czy warto zdecydować się na interwencję specjalisty, skoro efekt pełniejszych ust można osiągnąć przy pomocy kosmetyków?

Na czym polega zabieg powiększania ust?

Zabiegi powiększania i modelowania ust polegają na wprowadzaniu pod skórę preparatu w formie żelu, którego skład opiera się na kwasie hialuronowym. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym zabieg umożliwia nie tylko powiększenie warg, ale również ich wymodelowanie i nadanie im idealnej, kuszącej symetrii. Co ważne – prawidłowo przeprowadzony pomaga również paniom, które mają nawet dość znaczne defekty i asymetrie.

Zabieg powiększania ust, a kosmetyki

Przy pomocy dobrych kosmetyków możemy zdziałać całkiem sporo, ale nigdy nie uda się osiągnąć takich skutków, jakie zapewnia prawidłowo przeprowadzony zabieg modelowania i powiększania ust. Podczas gdy makijaż wymaga wykonywania każdego dnia od nowa i częstych poprawek w ciągu dnia, zabieg powiększenia ust daje trwały i naturalny efekt, który możesz podziwiać w lustrze nawet tuż po przebudzeniu. W zależności od kondycji skóry i trybu życia, dzięki iniekcji twoje usta mogą być pełne i piękne nawet przez 6 do 10 miesięcy po jej wykonaniu. Wnioski są oczywiste – dzięki około 30 minutowemu zabiegowi raz na pół roku, nie musisz już poświęcać czasu na modelowanie ust konturówką i pomadką powiększającą wargi – wystarczy odrobina wybranego koloru szminki, lub sam błyszczyk.

Gdzie wykonać zabieg?

Z pewnością każda z nas nie raz miała okazję podziwiać nieudane efekty zabiegu powiększania ust. Nieumiejętnie przeprowadzona iniekcja, bądź zbyt duża ilość preparatu sprawiają, że wargi wyglądają, jakby były chorobliwie opuchnięte. Potocznie, niezbyt pochlebnie mówimy wtedy o „efekcie glonojada”. Zdecydowanie nie o to chodzi, kiedy chcesz po prostu podkreślić urodę i dodać sobie nieco pewności siebie.

Warto postawić na sprawdzony gabinet medycyny estetycznej, taki jak ceniony warszawski gabinet medycyny estetycznej Sfera. Wykonanie zabiegu modelowania ust w gabinecie posiadającym dobre opinie wielu zadowolonych klientek jest gwarancją, że i ty wyjdziesz z niego zadowolona i w przypadku konieczności powtórzenia zabiegu właśnie tam wrócisz.

Czy naprawdę warto zdecydować się na zabieg?

Jeśli myślisz o powiększeniu i wymodelowaniu warg, z pewnością zabieg przeprowadzany w profesjonalnym, świetnie wyposażonym gabinecie jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Zdaj się na doświadczenie specjalisty. Poprawa wyglądu z pewnością podniesie twoje samopoczucie i pewność siebie. Te dwie cechy to ogromny krok w kierunku lepszej jakości życia. To właśnie brak pewności siebie i obniżone poczucie własnej wartości sprawiają, że boimy się dokonywania w życiu zmian na lepsze. Zacznij od drobiazgów w wyglądzie, a przekonasz się jak wiele dzięki nim możesz zmienić w innych dziedzinach życia.

Artykuł powstał we współpracy z www.klinikasfera.pl

 

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz