Jedzenie i napoje

Fasolki Jelly Belly – słodycze o zaskakujących smakach!

Fasolki Jelly Belly – słodycze o zaskakujących smakach!
Fasolki Jelly Belly – słodycze o zaskakujących smakach!

Fasolki Jelly Belly cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. W Ameryce są one znane od lat. W Polsce słodycze stały się popularne za sprawą ekranizacji sagi „Harry Potter”. Łakocie skrywają w sobie różne smaki. Duży słoik z przysmakami to doskonała zabawa np. podczas urodzin. Dzieci mogą na przemian losować żelki oraz odgadywać ich smak. Wśród przepysznych, orzeźwiających fasolek owocowych może znajdować się niespodzianka np. o smaku zgniłego jaja. Przyjrzyjmy się bliżej tym łakociom!

Fasolki Jelly Belly – najsmaczniejsze żelki dla dzieci

Fasolki Jelly Belly mogą wprawić nas w zdumienie. Jedzenie nie służy do zabawy. Żelki o zaskakujących smakach to wyjątek. Podczas delektowania się tymi słodyczami dzieci oraz dorośli mogą mieć mnóstwo frajdy. Odgadywanie smaków to spore wyzwanie – zwłaszcza, gdy możemy trafić na fasolki o smaku zgniłego jaja, wymiocin oraz psiej karmy. Czy ktoś wie, jak smakują takie fasolki?

Fasolki Jelly Belly to także fantastyczne słodycze o owocowym smaku. Każdy maluch ucieszy się na owocowe żelki o smaku owoców znanych z ogrodu tj. jabłko, gruszka, brzoskwinia czy też jagody. Na uwagę zasługują łakocie o smaku owoców egzotycznych tj. limonka, ananas oraz banan. Dzieci uwielbiają oryginalne słodycze. Kwaśne żelki oraz słodycze o smaku coli to zaledwie początek. Jelly Beans mogą smakować jak tort urodzinowy, pieczona pianka lub popcorn. 

Fasolki wszystkich smaków Jelly Belly – smaki, na które nikt z nas nie chciałby trafić

Jelly Belly Bubble Gum Oginal 70g

Oprócz smacznych fasolek Jelly Belly przypominających owoce, ciasta, colę, kawę oraz inne łakocie, w opakowaniu możemy trafić na żelki o oryginalnym smaku, których nikt z nas nie chciałby spróbować. Dlatego ze spożywania żelek można zrobić świetną zabawę. Kto trafi na fasolkę Jelly Belly o niezbyt przyjemnym smaku, wprawi w dobry humor pozostałych. Z odrobiną dystansu do samego siebie również będzie miał niezły ubaw. 

Jelly Beans to słodycze, których spożywanie przyprawi dzieciom mnóstwo smakowych doznań, radości oraz śmiechu. Szczęściarze trafiają na żelki owocowe oraz inne wyśmienite słodycze. Kto ma pecha, pozna smak gluta z nosa, karmy dla psa czy też śmierdzącej skarpetki. Zazwyczaj potrafimy się śmiać z innych, ale czy potrafimy śmiać się z siebie? Fasolki Jelly Belly o różnorodnych smakach to nie tylko uczta dla podniebienia oraz wspaniała zabawa. To także pouczająca lekcja o nas samych.

Fasolki wszystkich smaków Jelly Belly to rewelacyjne słodycze. Sprawdzą się one podczas imprezy dla dzieci. Mogą posłużyć jako prezent. Ucieszą się z nich nie tylko maluchy. To wspaniała łakocie dla nastolatków, które chętnie przeprowadzą challenge w mediach społecznościowych z fasolkami w roli głównej. 

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz