Dzieci

Jak wybrać praktyczny wózek głęboki?

praktyczny wózek głęboki dla dziecka
praktyczny wózek głęboki dla dziecka

Wybór wózka głęboko-spacerowego, to najważniejsza sprawa, ponieważ maluch spędzi w nim swój pierwszy rok. W późniejszym okresie wózek może posłużyć także młodszemu rodzeństwu, jeśli jest takie planowane.

Najczęściej wybieranymi wózkami, którymi interesują się rodzice, to te z grupy wielofunkcyjnych. Są one łatwe w użyciu, praktyczne, wygodne, do których często dołączyć można wybrany fotelik samochodowy, tworząc tym system podróżny 3 w 1. Wózki wielofunkcyjne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, są zazwyczaj wyposażone w dodatkowe przydatne akcesoria, z których rodzic czy maluch korzysta podczas spaceru.

Wielofunkcyjny wózek Riko Brano Ecco, to polski wózek, który posiada wiele udogodnień, szczególnie dla tych wymagających rodziców. Jest to wózek o przystępnej cenie, który stylowo się prezentuje. Riko Brano Ecco, to wózek do stelaża którego można przy pomocy dołączonych do wózka adapterów wpiąć fotelik samochodowy 0-13 kg. Dzięki systemowi podróżnemu 3 w 1 rodzice mogą w łatwy sposób przenosić dziecko z samochodu do wózka, nie wyrywając malucha z drzemki.

Gondola wózka ma owalny kształt, jej wnętrze jest głębokie, wyścielone miękkim materacem. Oparcie w gondoli jest regulowane, co jest przydatne dla starszego dziecka, gondola jest również odpowiednio wentylowana. Koła wózka są skrętne, pompowane z odpowiednią amortyzacją, która minimalizuje wstrząsy wózka. Przednie koła są blokowane, więc wózek nie odjedzie bez wiedzy rodzica. Budka wózka jest regulowana oraz wielostopniowa. Spacerówka posiada wygodne siedzisko, regulowany podnóżek, który dodatkowo zabezpieczony jest folią.

Siedzisko można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, oparcie spacerówki jest także regulowane w kilku pozycjach. Wózek Riko Brano Ecco jest bardziej funkcjonalny dzięki temu, że posiada w zestawie wiele dodatkowych akcesoriów jak: folia na deszcz, moskitiera, przewijak, duża torba do wózka, pokrowce na nóżki do gondoli i spacerówki oraz ciepłe ocieplacze na dłonie tzw mufki. Wózek Riko Brano dostępny jest w kolorze niebieskim, czarnym, brązowym, szarym oraz czerwonym.

 

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz