Biznes/finanse

Zakup pojazdu czy leasing – która opcja jest bardziej opłacalna?

Zakup pojazdu czy leasing – która opcja jest bardziej opłacalna
Zakup pojazdu czy leasing – która opcja jest bardziej opłacalna

Jesteś zainteresowany leasingiem ale nie wiesz na czym on polega? Nie martw się! Przedstawimy Ci wszystkie niezbędne informacje, a także pomożemy dobrać najkorzystniejszą ofertę. Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Każdy właściciel firmy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią w prowadzeniu przedsiębiorstwa jest mobilność. Aspekt ten wpływa na punktualność, a tym samym dobre wrażenie. Nie wszyscy dysponują jednak stosownymi środkami na to, aby dokonać zakupu pojazdu. Nie jest to jednoznaczne z koniecznością wykorzystywania komunikacji miejskiej. Odkąd na rynku pojawiło się rozwiązanie w postaci leasingu samochodów używanych przemieszczanie się stało się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Propozycja ta daje pełną swobodę korzystania z produktu przy jednoczesnym braku konieczności dokonywania zakupu. Klient ma prawo użytkować auto wchodzące w skład floty instytucji finansowej. Warunki jakie musi spełnić są następujące: wpłata początkowa uzależniona od wartości pojazdu, regularne składki adekwatne do posiadanych możliwości i oczekiwań, stosowna dokumentacja. Dużym atutem tego rodzaju propozycji jest fakt, iż wszystkie te czynniki ustalane są w sposób indywidualny, przez co umowa jest w pełni satysfakcjonująca i korzystna. Odbiorcy traktują ów opcje jako atrakcyjną formę finansowania środka trwałego w swojej firmie. Leasing na auta używane zabezpiecza posiadany majątek i utrzymuje niezbędną płynność finansową.

Osoby, które stoją przed wyborem najkorzystniejszej dla siebie oferty, w przypadku braku stosownej wiedzy powinny skierować się do profesjonalistów. Na rynku największe doświadczenie oraz rozeznanie w dziedzinie posiada przedsiębiorstwo CLS. Zatrudnieni pracownicy podczas doboru rozwiązania do danego odbiorcy koncentrują się na potrzebach oraz posiadanych możliwościach. Klient chcący poznać swoją oczekiwaną składkę powinien podać takie informacje jak wysokość wpłaty początkowej, wartość pojazdu, a także długość umowy. Na podstawie tych składników uzyskuje się ratę leasingową. Klienci szczególnie cenią sobie jakość usług wchodzących w skład asortymentu CLS przez wzgląd na fachowe, indywidualne podejście, atrakcyjne warunki, a także gwarancje sukcesu. Dodatkowym atutem firmy jest obszerna współpraca z instytucjami finansowymi, dzięki której istnieje możliwość negocjowania stawek dla odbiorców.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz