Biznes/finanse

Sale konferencyjne znajdujące się w centrum Warszawy

Sale konferencyjne znajdujące się w centrum Warszawy
Sale konferencyjne znajdujące się w centrum Warszawy

Ciężko jest znaleźć miasto bardziej odpowiednie na zorganizowanie szkolenia czy też konferencji firmowej niż stolica Polski. To właśnie Warszawa słynie z największej ilości inwestycji. Przedsiębiorcy biorą pod uwagę nie tylko fakt, że jest to ważne dla Państwa miasto, ale także jego lokalizację – samo serce Polski, atrakcje kulturowe i turystyczne i dostęp do dwóch lotnisk. Wiele liczących się firm, nie tylko w naszym kraju, wybiera właśnie Warszawę na umiejscowienie swoich kolejnych oddziałów. Tylko w tym jednym mieście znajdziesz nawet do 450 obiektów konferencyjnych, które pomogą Ci zrealizować Twoje biznesowe plany. Są to zarówno kameralne hotele, nowoczesne hotele sieci międzynarodowych, tradycyjne sale konferencyjne. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/.

Poniżej zapoznamy Cię z dwoma miejscami na organizację spotkania biznesowego zlokalizowanego w centrum Warszawy.

Centrum Biznesowe Chmielna

Lokalizacja: Chmielna 132 / 134
Numer kontaktowy: (22) 489 52 06, 723 001 130

Centrum Biznesowe Chmielna odpowiada najnowszym trendom aranżacji przestrzeni konferencyjnej, gdyż zostało oddane do użytkowania zaledwie w 2013r. Jego infrastruktura doskonale nadaje do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, spotkań VIP czy też kameralnych spotkań zawodowych. W skład Centrum Biznesowego wchodzą 3 sale, które dają możliwość zebrania od 3 do 30 osób. Każda sala wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, w którego skład wchodzą rzutniki pisma, rzutniki slajdów, flipcharty, nagłośnienie, sterowaną klimatyzację, ale także co jest bardzo istotne – dostęp do światła dziennego. Ponadto każdą z sal można dostosować do potrzeb konkretnego spotkania. Wystarczy wybrać jedno z trzech standardowo dostępnych układów rozmieszczenia stołów oraz foteli. Ważnym aspektem tego obiektu jest wykwalifikowany personel, który służy pełnym wsparciem technicznym. Do dyspozycji gości są również dwie kuchnie, gdzie goście w każdym momencie będą mogli zrobić sobie świeżo zmieloną kawę lub wybrać jedną z wielu propozycji herbat.

Centrum Biznesowe Chmielna znajduje się w sercu Warszawy. Tuż obok znajduje się Dworzec PKP Warszawa Centralna oraz liczne przystanki autobusowe, tramwajowe i stacja metra.

BCC Events Pałac Lubomirskich

Lokalizacja: Plac Żelaznej Bramy 10
Numer kontaktowy: (22) 582 61 30, (22) 582 61 34

BCC Events Pałac Lubomirskich to znakomite miejsce na organizację konferencji, kongresów, spotkań firmowych i warsztatów w Warszawie. Unikatowy Pałac dysponuje doskonale przygotowanymi salami konferencyjnym, które emanują szykiem i elegancją. Na infrastrukturę konferencyjną w tym obiekcie składa się 7 sal. Każde z pomieszczeń daje dużą swobodę aranżacyjną, dzięki czemu można dostosować się idealnie do potrzeb i oczekiwań każdego wynajmującego. Sale przygotowane są do zebrań kameralnych – od 30 osób, do wielkich wydarzeń firmowych do 150 uczestników. Możliwe jest także spotkań VIP do 6 osób w Saloniku Amerykańskim. Poza standardowymi pomieszczeniami konferencyjnymi BCC Events Pałac Lubomirskich w Warszawie możesz skorzystać z funkcjonalnej recepcji, np. na przerwę kawową lub przestronnego tarasu na degustację koktajli, lunchów, organizację grilla.

Największym atutem tego miejsca jest doskonała lokalizacja. Położenie obiektu na Śródmieściu zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne (zarówno metrem, tramwajem, autobusem i samochodem) z najważniejszymi punktami miasta. W promieniu dwóch kilometrów znajdują się Pałac Prezydencki czy Pałac Kultury.

 

1 komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz