Biznes/finanse

Kredyt samochodowy – gdzie szukać?

Kredyt samochodowy – gdzie szukać
Kredyt samochodowy – gdzie szukać

Co robimy jeśli brakuje nam pieniędzy na zakup niezbędnej rzeczy? W przypadku, gdy chodzi o nabycie przedmiotu lub obiektu, którego wartość jest dość znaczna zazwyczaj decydujemy się na wsparcie finansowe w postaci kredytu. Tak jest chociażby w przypadku kupna samochodu.

Kredyt –  czy warto skorzystać?

Czy warto korzystać z rozwiązania kredytowego, decydując się na nowe auto? Jak to zwykle bywa, odpowiedź brzmi – to zależy. Niezbędne jest dokładne przeanalizowanie dostępnych ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą opcję z punku widzenia klienta. Tym o czym warto pamiętać już na samym początku jest przewaga kredytu samochodowego nad zwykłym, gotówkowym pod kątem oprocentowania. A więc tak jak w przypadku mieszkania jedynym słusznym wyborem jest kredyt hipoteczny, tak w przypadku zakupu auta w grę powinien wchodzić jedynie kredyt samochodowy.

Kredyt u dealera samochodowego

Gdzie zatem szukać atrakcyjnych kredytów? Bardzo dobrą praktyką jest sprawdzenie ofert dealerów samochodowych, którzy bardzo często współpracują z podmiotami bankowymi i wraz z nimi tworzą ciekawe rozwiązania dla klientów konkretnej marki. Jeśli jesteśmy na przykład zainteresowani jakimś modelem Dacii, to bez problemu znajdziemy atrakcyjne dla nas propozycje. Jedną z nich jest kredyt ulgowy (https://www.daciafinansowanie.pl/kredyt-ulgowy, dzięki któremu bezproblemowo i szybko spełnimy marzenie o nowym samochodzie.

Atrakcyjna oferta od Dacia Finansowanie

Co warto wiedzieć o ofercie Dacii Finansowanie? Przede wszystkim już sama nazwa uchyla rąbka tajemnicy. Mamy tutaj do czynienia z kredytem ulgowym, a więc warunki zostały ustalone tak, aby kredytobiorca uzyskał jak największa korzyść, podejmując decyzję o podpisaniu umowy. Główne jego cechy prezentują się następująco:

  • brak obligatoryjnej wpłaty własnej,
  • elastyczny okres kredytowania (od 24 do 72 miesięcy),
  • opłata przygotowawcza już od 4%,
  • oprocentowanie nawet od 2,99%.

W ramach kredytu ulgowego zostajemy objęci obowiązkowym, standardowym ubezpieczeniem, jednakże pakiet usług możemy rozszerzyć wedle własnych upodobań. Korzystając z kredytu ulgowego od Dacia Finansowanie, możemy także sfinansować pozostałe ubezpieczenia (GAP oraz komunikacyjne), FNS przedłużonej gwarancji oraz kontrakty serwisowe.

Chcesz zakupić nową Dacię na kredyt? Powyższe rozwiązanie to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na polskim rynku!

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz