Biznes/finanse Życie

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kończal w Toruniu

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kończal w Toruniu
Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kończal w Toruniu

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kończal powstała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują kompleksowej obsługi prawnej. Jest dedykowana zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, którzy mają problemy w prowadzeniu biznesu, z płatnościami od kontrahentów czy innymi sytuacjami, które sprawiły, że firma ma problemy związane z prawem.

To co jest ważne, to mimo, że kancelaria ma swoją siedzibę w Toruniu, to śmiało można umówić się telefoniczne i omówić problem. Bez względu na to, skąd jesteś, możesz więc zgłosić się do radcy z pytaniem, który postara się udzielić rzetelnych i profesjonalnych odpowiedzi na pytania.

Mateusz Kończal, jak i jego współpracownicy, fachowo podchodzą do każdego problemu – zadając wiele pytań, układają wszystko w całość, gwarantując naprawdę wysoką jakość usług. Przychodząc do kancelarii możesz być pewien, że trafiłeś na kogoś sprawdzonego i rzetelnego, kto wie, jak ważne jest zupełnie indywidualne podejście, nieszablonowe.

Kancelaria, bez względu na rodzaj sprawy, traktuje ją zawsze priorytetowo, a zatem od momentu rozpoczęcia współpracy są przygotowywane wszelkie materiały, sporządzane pisma.

Jak wygląda współpraca z kancelarią, w przypadku klienta indywidualnego?

Przede wszystkim, po konsultacji, można zdecydować się na dalsze działania. W tym celu radca sporządza umowę na prowadzenie konkretnej sprawy. W razie nietypowego problemu, kancelaria może także zapewnić stałą obsługę prawną.

Jak wygląda współpraca z kancelarią, w przypadku firmy?

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, spółki, fundacje itd., mogą zdecydować się na podpisanie stałej opieki prawnej. Wyróżnia się 4 formy wynagrodzenia:

  • wynagrodzenie ryczałtowe;
  • stawka godzinowa;
  • wynagrodzenie zależne od sukcesu (tzw. success fee);
  • stała obsługa prawna.

Więcej na temat kancelarii na stronie internetowej: https://konczal-kancelaria.pl/.

 

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz