Biznes/finanse

Jakość wydruku kontra cena i czas

Tanio i szybko druk cyfrowy
Tanio i szybko druk cyfrowy

Jakość wydruku kontra cena i czas. Przedsiębiorcy, instytucje, stowarzyszenia, partie potrzebują reklamy wykonanej profesjonalnie, która przykuje uwagę odbiorcy i zapewni sukces na lokalnym rynku. Wysokiej jakości ulotki, plakaty, wizytówki, naklejki, periodyki, druki firmowe, etykiety, broszury, kalendarze, niewielkie wydania książkowe, to potężne narzędzia reklamy bezpośredniej wykorzystywanej w kontakcie z drugim człowiekiem. Współczesna technologia druku umożliwia wydanie wszelkich materiałów promocyjnych o najlepszej jakości kolorów i czcionek w bardzo krótkim czasie. Profesjonalne drukarnie posługują się dwoma rodzajami druku: cyfrowym i offsetowym.

Tanio i szybko. Druk cyfrowy

Druk ten polega na naświetleniu wałka, który podłączony jest do tonera i przeniesieniu obrazu z wałka na nośnik. Jest to druk opłacalny przy niewielkich nakładach materiałów o mniejszym formacie, np.: katalogów, broszur, folderów, ulotek, wizytówek, naklejek, etykiet. Drukarnia TON PRINT poleca ten rodzaj druku wszystkim zleceniodawcom przy małych i mikro nakładach, którym zależy na czasie i dobrej jakości. Piękne, wyraziste kolory, wysokiej jakości papiery użyte do produkcji to plusy druku cyfrowego w www.tonprint.pl.

Jakość druku cyfrowego jest znacznie wyższa niż ze standardowej drukarki. Nie jest konieczne przygotowanie formy drukowej, co znacząco obniża koszty druku oraz skraca czas produkcji. Dzięki temu doskonałą jakość otrzymuje się w krótkim czasie, za rozsądną cenę.

Druk offsetowy

To najpopularniejsza obecnie forma druku wysokonakładowego. Obraz przenoszony jest na nośnik za pomocą specjalnie przygotowanych matryc – płyt offsetowych. Jego opłacalność zaczyna się od nakładu co najmniej 150 sztuk przy pracach objętościowych, gdzie występuje większa ilość stron, lub większe ilości np. przy druku ulotek mniejszego formatu. Technologia offsetowa pozwala na przeniesienie nawet najmniejszych szczegółów na wydruk z bardzo dużą precyzją. Cena jednostkowa produktu maleje wraz ze wzrostem nakładu, ponieważ koszty stałe rozkładają się na większą ilość drukowanych arkuszy. Można drukować takie kolory jak złoto i srebro lub kolory pantone z całej jej gamy. Druk offsetowy to technologia którą upodobali sobie wymagający klienci dla których głównym priorytetem jest jakość. Korzystną cenę i najwyższą jakość oferuje drukarnia TON PRINT http://tonprint.pl. Doskonale sprawdza się w drukowaniu katalogów, książek, broszur, folderów, ulotek, opakowań, etykiet, naklejek oraz drów akcydensowych. Ze względu trwałe naświetlanie obrazu na nośniku płyt offsetowych z plików produkcyjnych w zasadzie nie ma możliwości wprowadzenia zmian w projekcie w trakcie rozpoczętego procesu przygotowania do druku. Technicznie jest możliwe dokonanie zmian w projekcie po naświetleniu płyt offsetowych niezbędnych do produkcji, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami oraz dłuższym czasem realizacji.

Wybór rodzaju druku zależy od ilości sztuk zlecenia i wielkości drukowanych materiałów. Osoby zamawiające usługę druku w TON PRINT mają gwarancję że praca będzie wydrukowana z największą dbałością odnośnie nasycenia kolorów, jak również użyte do produkcji surowce będą najwyższej jakości. Konkurencyjna cena, znakomita jakość, krótki termin realizacji zlecenia to zalety drukarni TON PRINT. Najlepszej jakości materiały reklamowe to sposób na sukces w biznesie i pozyskanie nowych klientów lub kontrahentów. Zwykła drukarka komputerowa nie zapewni dobrej jakości materiałom reklamowym.

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz